آتش بازی در جشن عروسی

در چند سال اخیر آتش بازی در جشن عروسی بسیار محبوب شده است و زوج های بسیاری تصمیم می گیرند که شب عروسی خود را با آتش بازی روشن و نورانی کنند. ولی قبل از هرچیز بهتر است تا نکاتی را در این مورد در نظر بگیرید که به زیباتر کردن مراسم شما کمک بسیاری می کند.

آتش بازی

اول از همه بهتر است به مکانی که عروسی تان را در آن برگزار می کنید توجه کنید که آیا مناسب آتش بازی هست یا خیر. مکان های کوچک یا مکان های باغ و جنگل مانند احتمال ریسک بالایی برای آتش گرفتن دارند. شما بیشتر به یک حیاط بزرگ و مکان های چمن دار احتیاج دارید.

بعد از آن به شما پیشنهاد می کنم که در مورد قوانین موجود در شهرتان تحقیق کنید. اکثر شهرها با یک آتش بازی کوچک در شب عروسی مشکلی ندارند ولی اگر قصد یک صحنه بزرگ و به یاد ماندنی را دارید قبل از هرکاری اجازه و موافقت مسئولین محل برگزاری جشن عروسی تان را کسب کنید.

به هزینه ای که این برنامه زیبا برای شما به همراه می آورد نیز فکر کنید چون مراسم آتش بازی های بزرگ قیمت نسبتا بالایی را طلب میکنند. با خود فکر کنید که آیا برای برنامه ای که بین ۵ تا ۱۰ دقیقه طول میکشد حاظر هستید این همه پول پرداخت کنید؟

معمولا تالار عروسی خودش این کار را جزء خدمات و امکانات به عروس و داماد ها پیشنهاد می کند. پس اگر دوست دارید هزینه های جشن عروسی تان کاهش پیدا کند بهتر است این کار را به تالار عروسی تان بسپارید تا آنها بدون هیچ دردسری برای شما این کار را انجام دهند. البته همیشه گزینه های دیگر را هم نیز در نظر داشته باشید مثل فرستادن چندین فانوس با هم به هوا یا تزیین همه جا با شمع.

داشتن فشفشه برای عروسی هم کار بسیار شیرینیست و هم در عکس ها و ثبت خاطرات به یاد ماندنی است. پس به خاطر بسپارید که اگر این برنامه را در نظر دارید از قبل به عکاس خود اطلاع بدهید تا آماده باشد. در هنگام عکاسی از این صحنه زیاد عجله نکنید تا عکاس شما بتواند لحظات را به زیبایی ثبت کنید.

ایده خوبیست اگر روبه روی در ورودی اطلاعیه ای داشته باشید که مهمانان راجع به این برنامه و همکاریشان اطلاع داشته باشند و همچنین زمان و مکان برگزاری برنامه هم مشخص شود تا آنها خود را آماده کنند. مهمانان شما با اطلاع قبلی از این برنامه بهتر می توانند در این کار گروهی شرکت کنند.