نکاتی برای سفارش کیک عروسی

برنامه ریزی برای جشن عروسی می تواند تجربه های هیجان انگیز و پراسترسی رو برای عروس و داماد ایجاد کند. انتخاب نوع غذا، نوشیدنی، تعداد مهمان ها، محل جشن عروسی و خیلی از موارد دیگر می تواند تمرکز عروس و داماد را به هم بزند. اما حفظ تمرکز و داشتن یک انتخاب مناسب در بهتر برگزار شدن مراسم عروسی و ایجاد یک تجربه ی بیادمادنی بسیار موثر است. یکی از مواردی که شاید در شلوغی های جشن عروسی کمتر مورد توجه قرار بگیرد کیک عروسی است. علاوه بر اهمیت اینکه کیک عروسی برای چند نفر سفارش داده شود در ادامه به مواردی اشاره خواهیم کرد که برای انتخاب یک کیک عروسی مناسب، بسیار مفید است. پس با مجله عروسی همراه باشید.

کیک عروسی

کیک یکی از ضروریات مهم جشن عروسی به حساب می آید پس همانطور که برای خرید لباس عروس و لباس داماد وقت و برنامه اختصاص می دهید، به کیک عروسی هم اهمیت دهید. به قنادی های مختلف سر بزنید و از کاتالوگ های آنها مدل مد نظرتون رو انتخاب کنید. با اینکار هم طرح ها و سبک های متنوعی رو می بینید هم متناسب با بودجه تان و بدون استرس چیزی که با شرایط شما مطابقت دارد را انتخاب می کنید.

میزان بودجه برای کیک عروسی

همانطور که کیک عروسی می تواند فوق العاده خوشمزه و زیبا باشد به همان نسبت هم می تواند گران و پرهزینه باشد. اما هیچ وقت کیفیت را به هزینه ارزان تر نفروشید و بهتر است کیکی انتخاب کنید که هم با کیفیت و هم کم هزینه باشد. برای اینکار حتما در مورد محتویات داخلی و دکور و تزیینات شکل ظاهری کیک با قناد بیشتر صحبت کنید.

شرایط آب و هوایی و نوع محل جشن

به دلیل فشار کار در روزهای نزدیک جشن عروسی از جزییات و اهمیت به سلیقه تان برای خرید کیک نگذرید. حتما انتظارات و علایق تان را به قناد گوشزد کنید. البته ممکن است ایده های زیادی برای کیک عروسی داشته باشید اما همیشه زیبایی در سادگی خلاصه می شود و بهتر است یک کیک عروسی ساده اما شیک داشته باشید. هم چنین اینکه جشن عروسی شما قرار است در چه محیطی برگزار شود (محیط باز مثل باغ یا ساحل، محیط بسته مثل سالن و تالار) روی پخت کیک عروسی تأثیرگذار است و آب شدن و وا رفتن شکل ظاهری کیک نمای خیلی بدی خواهد داشت پس حتما محل برگزاری جشن  عروسی را با قناد در میان بگذارید.

تزیین کیک با میوه

کیک عروسی همیشه لازم نیست تزیینات تشریفاتی با فوندانت و شکل های لوکس داشته باشد. گاهی می شود با میوه ها و خامه، بهترین و زیباترین تزیین کیک عروسی را داشت.

خودتان کیک را تزیین کنید

اگه فکر می کنید کیک به موقع و قبل از مراسم عروسی تحویل داده می شود یا احساس می کنید تزییناتش کم است، می توانید حتی برای صرفه جویی در هزینه ها تزیین کیک را به عهده خودتان یا اطرفیان تان بگذارید. وسایل تزیینی کیک را از فروشگاه ها تهیه کنید و دست به کار شوید. این کار ایده ی مقرون به صرفه ای خواهد بود.

حتما طعم کیک را تست کنید

برای انتخاب یک کیک خوب، فقط شکل ظاهری کیک مهم نیست بلکه مزه و طعم و عطر اون اهمیت بیشتری دارد. معمولا قنادی ها نمونه ای را برای تست ارائه می دهند در غیر این صورت یا سراغ قنادی دیگری بروید یا اینکه به قنادی های معروف و شناخته شده سفارش بدهید.

تزیین کیک عروسی با گل

برای تزیین کیک گل ها بهترین انتخاب هستند. می توانید هم از انواع مصنوعی و هم طبیعی آن استفاده کنید. انتخاب گل هایی که از مواد خوراکی مثل خمیر فوندانت یا خامه تهیه می شوند هم ایده ی مناسبی هستند.